KANDY

Творча майстерня
Руслани Кушнірук та Наталі Скрипниченко

Руслана Кушнірук
Освіта: Львівська Академія Мистецтв, Прикарпатський Університет ім. В. Стефаника
У минулому  - викладач рисунку та живопису у ЛВПХУ.

Наталя Скрипниченко
Освіта: Українська Академія Друкарства
У минулому - автор  блогу "З вишивкою по життю"

Зараз ми увесь нас час присвячуємо вишивці. Поміж робочими буднями у редакції журналів "Українська вишивка" та "Сучасна вишивка", ми також працюємо над серією книг "Українська вишивка "Золота Колекція", випустили два номери журналу KANDY, створюємо авторські схеми від KANDY та вишиваємо. Будемо раді, якщо Вам прийдеться до вподоби наша творчість.

Також іноді ми любимо постояти перед об'єктивом. Що з цього виходить, ви можете переглянути в нашому Портфоліо.
Відчуйте смак життя - творіть разом з нами!

3 коментарі:

  1. Дівчата, я від усієї душі бажаю вашому виданню процвітання та великої аудиторії. Дуже хочеться щоб у вас вийшло створити наш український брендовий творчий журнал, їх так мало. Я дуже часто відвідую блог Наталі, спочатку залишала коментарі, але Наталя звістно дуже зайнята і не відповідає своїм дописувачам. Я це дуже гарно розумію (не подумайте, що скаржусь)))), просто я перестала писати, але заходжу частенько)))) Отож ще раз найщиріші побажання творчих успіхів, дуже сподіваюсь, що все складеться якнайкраще ))))

    ВідповістиВидалити
  2. Дякуємо, Таню. Дуже приємно. Насправді. :)

    ВідповістиВидалити
  3. На одному з сайтів рукоділля побачила ваш журнал в меню "Література" та гарні відгуки по нього, відразу ж замовила обидва номери. Дуже сподобався. Цікаві рубрики, оригінальні схеми, гарні статті. Захотілося ще, але ніде не знайла більше номерів. Підкажіть, будь ласка, чи є ще журнали, чи плануються інші номери? Якщо так, то де можна замовити або як передплатити. Дякую за віповідь і чекаю з нетерпінням.

    ВідповістиВидалити