КНИГИ і ЖУРНАЛИ

Замовлення надсилайте на електронну пошту kandycontact@gmail.com 

ОПЛАТА і ДОСТАВКА

Журнал KANDY

Мова українська. 76 сторінок
Ціна 45 грн.


KANDY№1
KANDY№2


Книги
"Затишний дім"
Ціна 230 грн.Українська вишивка "КОРИЧНЕВИЙ"

Друга книга із серії «Золота колекція української вишивки»  під авторством Наталі Яковлєвої (Скрипниченко) та Руслани Кушнірук. Недарма ми вибрали такий незвичний, але надзвичайно гарний колір – коричневий. Колір ароматної кави, терпкого чорного шоколаду та духмяної кориці. Суміш цих інгредієнтів здатна викликати лише позитивні емоції. 
96 стор. 

Ціна 150 грн. 99 грнУкраїнська вишивка "ФІОЛЕТОВИЙ"


Перша книга із серії «Золота колекція» під авторством Наталі Яковлєвої (Скрипниченко) та Руслани Кушнірук. Рукодільне видання, у якому зібрані українські узори для вишивання. Крім художнього твору та запропонованих схем, книга містить навчальну частину з поясненням щодо виконання окремих технік вишивки, корисні поради вишивальницям-початківцям. 

Книга розрахована на широке коло користувачів. 
96 стор. 

Ціна 150 грн. 99 грн

Журнали
Журнал для сучасних та творчих людей, які захоплюються рукоділлям, не байдужі до традицій українського народу, зокрема до вишивки. В кожному номері знайомство з талановитими майстринями, майстер-класи, схеми вишивок та багато іншої цікавої та корисної інформації.
Мова українська, 36 стор.
Ціна 40 грн 30 грн
№67 (7) - Спецвипуск №10
№59-60 (11-12)
№61-62 (1-2)
№63 (3)-Спецвипуск №9
№ 64 (4)
Новий рукодільний журнал зі схемами для сучасного одягу та аксесуарів, декор для дому, інтерв'ю з українськими дизайнерами та багато інших цікавинок з усього світу.
Мова українська, 36 сторінок.
Ціна 40 грн 30 грн.


№1
№2-3
№4-5
№6