24 квітня 2017 р.

Про нас пишуть

ЧИМ ЗДИВУЄ ЖУРНАЛ «УКРАЇНСЬКА ВИШИВКА»: 
ІНТЕРВ’Ю З НОВИМИ РЕДАКТОРАМИ на сайті ВІД "Діана плюс"
Відтепер над журналом «Українська вишивка» знову працюватиме ваш улюблений творчий тандем – Наталія Скрипниченко та Руслана Кушнірук! Спеціально для рукодільного порталу «Діана-клуб» дівчата відповіли на кілька запитань.«Діана-клуб»: Після тривалої перерви ви повертаєтеся до роботи над журналом «Українська вишивка» – з якими відчуттями?
Наталія Скрипниченко (далі: Н.С.): «Українську вишивку» я від початку вважала своїм дитям, якщо так можна висловитися. Планувала рубрики, мріяла, як об’єднаємо під однією обкладинкою історії всіх українських жінок, що захоплюються вишивкою. Тому навіть тоді, коли вже не брала участі у створенні видання, я не залишалась осторонь: час від часу слідкувала за випусками, переглядала матеріали. Я рада можливості знову стати частинкою українського вишивального світу, відновити те, що було втрачено. І зараз це ще цікавіше, адже відтепер я робитиму це не одна, а з талановитою художницею, моєю вірною подругою Русланою Кушнірук!

«Діана-клуб»: Чи зміниться щось в підході до створення журналу: можливо, якісь нові рубрики, ідеї? Чого очікувати читачам?
Н.С.: Гадаю, читачі помітять різницю, адже ми стали більш досвідченими, змінилося бачення, смаки, підхід до роботи в цілому.
Руслана Кушнірук (Р.К.): Для мене велика радість стати художнім редактором журналу «Українська вишивка». Вже багато років я є частиною нашого з Наталею креативного тандему «KANDY», тож впевнена, що зможу привнести нові ідеї в подальший розвиток і цього проекту. Оновлений журнал «Українська вишивка» буде звертатися до спадку нашого народу, досліджувати й відтворювати вишивальні скарби України. Також видання стане більш пізнавальним: ще більше цікавих людей, інтерв’ю, подій тощо. З’являться авторські схеми та ідеї їхнього застосування – це взагалі унікальна можливість для вишивальниць. Кожен малюнок і відтінок муліне проходить ретельну перевірку, адже ми разом із читачами створюємо нову сторінку в історії української вишивки. Давайте творити красиво й зі смаком!

«Діана-клуб»: Чи будете працювати також над новими проектами? Якими саме?
Р. К.: Так, зараз йде робота над дуже цікавим проектом «Сучасна вишивка», назва якого говорить сама за себе. Сучасний погляд, сучасний світ, сучасна вишивка, а ще безліч ідей для жінки ХХІ століття. Це журнал, який кардинально відрізнятиметься від усіх вишивальних видань, які є на даний час в Україні. В травні очікуйте перший номер!
Н.С.:  Презентувати щось нове – це завжди  хвилююче, адже ніколи не знаєш, як відреагує читач. Хочемо закликати наших шанувальників бути активнішими в плані написання відгуків, побажань, зауважень. Це вкрай важливо, адже ми працюємо для вас і воліємо, аби кожна з вас знайшла щось цікаве для себе в будь-якому номері як «Сучасної вишивки», так і «Української вишивки». До зустрічі на сторінках наших видань!